Odense Teater under opførelse. Murermester Rasmus Jacobsen siddende nr. 5 fra venstre. I baggrunden Odense Slot. Fotokort u/no. Nuværende bud: 300,00 kr
Husk at det er i morgen kl. 21:00 at postkortauktionen på Fyns Frimærke Service slutter, og hvor de komme mange godt postkort under hammeren på Fyns Frimærkeservice.
Silkeborg. Kartonkort med tegning signeret “JR”(?). Dateret 18.7.1883. Nuværende bud 1836,00 kr
Gå direkte til auktionen her