Postkort auktionen slutter i morgen

Odense Teater under opførelse. Murermester Rasmus Jacobsen siddende nr. 5 fra venstre. I baggrunden Odense Slot. Fotokort u/no. Nuværende bud: 300,00 kr

Husk at det er i morgen kl. 21:00 at postkortauktionen på Fyns Frimærke Service slutter, og hvor de komme mange godt postkort under hammeren på Fyns Frimærkeservice.

Silkeborg. Kartonkort med tegning signeret “JR”(?). Dateret 18.7.1883. Nuværende bud 1836,00 kr

Gå direkte til auktionen her

Om Erik Sørensen

Se også

Så er der igen nye auktioner

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

error: © 2009 - 2021 │ DJURSFILATELI.DK │ ALL RIGHTS RESERVED